NRL U15

TJ Thermia KV - BK Slaný 43 :52
(17:12 26:18 35:35)
trojky: 1 - 0; fauly: 23 - 18; TH: 16/4 - 31/10

Sestava a body:
Bican 13(1trojka), Bartoň 6(4/2), Vien 6(5/0), Onufer 6(3/2), Beneš 4, Petřek 2, Prok 2, Frühauf 2, Sokol 2, Hora, Jiránek.

V posledním měření sil se podařilo tým Slanýho porazit. Po velmi nepovedeném posledním utkání před týdnem bylo potřeba předvést lepší tvář a na domácí palubovce uspět. Dá se říci, že ačkoliv jsme během prvních dvou čtvrtiny nijak nezářili, drželi jsme utkání ve svých rukou. Bohužel po změně stran se naše hra opět zcela rozpadla a to na obou polovinách. Kluci zcela přestali působit jako tým. Vytratila se bojovnost, obrana neexistovala a každý se utápěl v sólo akcích, které neměli šanci na úspěch. Nikdo se neznažil rozhýbat obranu pohybem bez míče a zcela neúčinná střelba z větší vzdálenosti bez aktivního doskoku dávala hostům další příležitosti. Navíc když uz jsme si vykoledovali možnost trestných hodů, jejich exekuce byla tristní. Soupeř tak bez většího úsilí převzal taktovku a sní i výhru, kterou jsme mu svým přístupem doslova darovali.
Ukazuje se, že přestávka mezi svátky nám neprospěla. Jestli se chceme vrátit k výkonům z minulého roku bude muset každý přispět svým dílem a především se potřebujeme scházet kompletní na tréninku.