24. 3. 2018

Začátek zápasu: 17:30:00

Výsledné skóre: 60:86
Dílčí skóre: 8:26 30:46 41:71

Dnes jsme vyrazili za basketbalem do jižních Čech, kde jsme se utkali s týmem Strakonic, který je naším přímým soupeřem o druhé místo v nadregionální soutěži U17.
Do zápasu jsme nastoupili na naše poměry velmi dobře a první čtvrtinu jsme dokázali vyhrát téměř o 20 bodů. Mohli jsme tak rozšířit rotaci hráčů o hráče z lavičky. Bohužel v ten moment, jsme začali chybovat v útoku, čehož soupeř využil k rychlému přechodu dopředu a následnému zakončení. V poločase jsme si poukázali na chyby a nedostatky, které jsme ve druhé čtvrtině natropili a po změně stran jsem se opět vydali správnou cestou. V posledním dějství jsme si pak vyzkoušeli některé nové věci a dali jsme opět prostor hráčům z lavičky.
Celkově hezký zápas a jsme rádi, že jsme vyloupili Strakonice.

Samozřejmě nesmí chybět slova nejlepšího střelce zápasu Jaroslav Syrovy:
24.3.2018. Dnes jsme s Thermií U17 vyjeli na zápas do Strakonic.Hned po rozcvičování jsme do zápasu nastoupili s odhodláním a s chutí vyhrát. Zápas se v první čtvrtině odvíjel podle našich představ. Ve druhé čtvrtině jsme ale polevili,a tudíž jsme druhou čtvrtinu prohrali o 2 body. Naše odhodlání se nám ale ve třetí čtvrtině vrátilo a byli jsme zpět na koni. Jak jsme se rychle vrátili tak jsme stejně rychle polevili,a poslední čtvrtinu jsme opět prohráli o 4 body.Zápas skončil výsledkem 86:60 v náš prospěch.