BK Litoměřice vs Thermia KV | 9. 12. 2018

9. 12. 2018

Začátek zápasu: 10:00:00

Výsledné skóre: 65:76
Dílčí skóre:

Naše patnáctky předvedly o víkendu zápasy ve stylu noc a den. Zatímco v sobotu bezvýrazný, bázlivý výkon, dnes proti lídrů skupiny přesný opak. Pravdou však je, že oba v podstatě se stejným výsledkem. Dnes lídři odvedli své maximum. Jirka Vlášek dokonce výkon hodný zcela jiné soutěže. Sám se dokázal v podstatě proti celému Liťáku prosadit. Z hlavou zvednutou měnil tempo svého útoku, nahrával, doskakoval, byl dnes všude. Včas střídal, čímž dokázal být prospěšný skoro 40 minut. Fanda Kolář to měl o trochu těžší. Ještě nemá v sobě tu změnu tempa, nedokáže pracovat se svým obráncem a dnes měl proti sobě excelentního, vysokého hráče. Přesto si našel prostor a potvrdil svou pověst. Kdyby neuspěchal některá zakončení, zněly by ode mě jen slova chvály. Škoda, že v okamžiku maximální únavy nevystřídal, nemusel dnes řešit doktory. Věřím, že smažený kapr všechno vyléčí.
A ostatní? Střídali slabé chvíle s lepšími. Fakt je, že bez nich vyhrávat na jaře nebudeme. Musíme na týmové jistotě ještě hodně zapracovat.
Jestli budeme schopni vyvarovat se zbytečných ztrát (a to dnes Liťák vůbec netlačil), dnes odhaduji kolem 15ti, můžeme porazit kohokoliv!!
Body: J.Vlášek 30, F.Kolář 22, J.Hrnko 6, H. Vien, J.Beneš, K.Rudenchuk 2, A.Pelikán 1