Thermia KV vs BK Sokolov | 7. 11. 2019

7. 11. 2019

Začátek zápasu: 18:30:00

Výsledné skóre: 71: 86
Dílčí skóre: 18:22, 38:48, 56:70

Odvetné utkání proti Sokolovu se neslo ve zcela odlišném duchu než první duel. V tom nebylo od prvních chvil pochyb o vítězství Sokolova a výsledný 80b.rozdíl pro nás nebyl vůbec příjemný.
Tentokrát stál proti soupeři zcela jinak připravený a nastavený tým. Kluci od úvodu bojovali na hranici svých možností a odměnou jim bylo nejenom dílčí vedení, ale především poznání, že mohou hrát vyrovnaný duel. Sokolovští hráči sice postupem času dovedli využívat své jak fyzické, tak dovednostní převahy, ale k žádnému jednoznačnému trháku se tentokrát nedostali.
V našem týmu se vůdčí role zhostil Vojta Bican s Honzou Benešem, oba podnikali po celé utkání výpady na koš hostí tak jak se po nich chce. Další pokrok udělal Martin Onufer a odměnou mu bylo krásných 13 bodů. Svou rychlostí, pakliže ji použil, byl k nezastavení Honza(Vien). Parádní představení bez bázně pak předvedli mladší hráči Luky Jiránek, Vojta Bartoň a Robin Zachariáš. Všichni se nechali strhnout a doslova pohltit atmosférou utkání. Ani ostatní nezklamali a přispěli svou troškou k výkonu, za který se i přes porážku nemusí stydět.
Již o víkendu budeme moci ukázat, jestli dovedeme takové představení zopakovat nebo lépe ještě posunout. Kluci si nastavili laťku a bude pouze na nich aby úsilím v tréninku a při utkáních dále posouvali své možnosti.
Nicméně pro tentokrát vám patří mé velké DÍKY!!!

Sestava a body:
Bican 25(1 trojka), Onufer 13(7/3), Bartoň 9(2/1), Beneš 8(4/0), Vien Dinh 6, Zachariáš 4(6/0), Jiránek 2, Sokol 2, Pelikán 2, Frűhauf, Petřek