Fauly: 10 - 16; TH: 24/18 - 10/1; Trojky: 1 - 0

Sestava a body:
Sokol 14(2/0), Bican 12(1/0), Onufer(2/0),
Vien 10(2/0), Jiránek 6, Beneš 3(2/1),
Bartoň 2(1/0), Frühauf 2, Prok.

Proti favoritovi jsme chtěli především ukázat bojovnější a zlepšený výkon než tomu bylo v utkáních předešlých. Bohužel hned od úvodu nám zcela absentovala obrana. Samotný problém byl už rozebrat si hráče, dále obrana 1:1 a týmová obrana vůbec neexistovala. Když se k tomu přidala celá řada naivních a laciných chyb v útoku, kterými jsme mosteckým otevíráli volnou cestu ke koši, byl již v poločase rozdíl ve skóre více než hrozivý. Po změně stran byla 5 minut hra zodpovědnější, ale další vlna chyb naší hru poslala opět do kolejí prvního poločasu.
Kluci z Mostu nám ukázali daleko větší tvrdost, houževnat a v neposlední řadě i přesnost v zakončení. Ta se nejlépe prezentuje jediným proměněným trestným hodem z deseti pokusů.
Pozitivem a posunem však byl daleko lepší pohyb na útočné polovině. Alespoň v tomto aspektu hry byl na hře viditelný posun. Plusem je i rozložení bodů na více hráčů.