Thermia KV vs BK Sokolov | 8. 12. 2021

8. 12. 2021

Začátek zápasu: 19:00:00

Výsledné skóre: 116:55
Dílčí skóre: (29:12, 54:25, 90:38)

Poslední zápas letošního roku. Zcela bez šance. Většinou díky základním chybám, na které trenér upozorňoval dávno před utkáním. My začínáme ztrátami a bez obranného doskoku. Tím nabereme těžko smazatelnou ztrátu.
Dali jsme si před zápasem malé dílčí, většinou osobní úkoly. Stanovili jsme je podle možností jednotlivých hráčů. Jejich plnění nemělo být pro kluky problémem. Bohužel bylo. Zlepšení, které nastalo ve druhém dějství pouze nastínilo naše možnosti. Po poločasu jsme jsme hráli se skloněnými hlavami a čekali na konec. Nevěřím, že jsme tak špatní jak ukazuje konečný výsledek. Bez boje o každý balón, o každý centimetr na doskoku, prostě bez vůle být v každé činnosti lepší, náš výkon nahoru nepůjde. Za spoustu chyb nemůžeme vynit nikoho jiného než sebe. Jen každodenním tréninkem, měřením se s lepšími a snahou se jim vyrovnat máme šanci být lepšími i my. Takových utkání více!
Pozitivem je zlepšení kluků co začali teprve v průběhu podzimu. Lorik a zejména Samuel byli pro mě živou vodou a osvěžením z jinak pochmurného večera.
Pochvalu zaslouží i Mates za letošní osobní bodové maxim.
Body: Jakub 20, Vojta 11, Maty 8, Aleš 5, Lorik a Sam 4, Benny 2, Robin 1.