BCM Sokolov vs Thermia KV | 3. 4. 2022

3. 4. 2022

Začátek zápasu: 09:00:00

Výsledné skóre: 34:40
Dílčí skóre:

V neděli 3.4. odehrála naše nejmladší kategorie předposlední turnaj letošní sezóny v domácím prostředí. V prvním zápase nám trvalo celou první čtvrtinu než jsme se herně do zápasu dostali. Poté jsme se snažili bodový náskok soupeře snížit a být soupeři rovnocenným herním partnerem. Soupeřky zvládly však svůj náskok udržet až do konce a zaslouženě zápas vyhrály.

Do druhého zápasu jsme vstoupili s chutí, ale postupně nám docházeli fyzické síly, ztráceli jsme více míč a soupeř nám tak hodně bodově odskočil. Přesto se však naši hráči nevzdali a bojovali až do poslední vteřiny zápasu.

I přes dvě prohry bychom rádi naše nejmladší hráče chtěli pochválit za bojovnost a chuť hrát i proti silnějším a technicky lepším soupeřům. V zápasech byly vidět také velmi hezké herní momenty a to, že tréninky začínají "nést své ovoce". Bodově se do zápasů zapsali téměř všichni hráči a pro některé to byly první zápasové body, ke kterým jim gratulujeme a věříme, že budou motivací i do dalších zápasů.

Rádi bychom také poděkovali rodičům, kamarádům a známým hráčům, kteří přišli naši nejmladší kategorii podpořit a fandili jim.

Body celkově za oba zápasy: Nazar 11, Tadeáš 16, Alex 6, Samson 8, Kája 8, Míša 2, Tomáš 2, Adam 2, Lukáš, Ela