9. 12. 2022

Začátek zápasu: 20:15:00

Výsledné skóre: 81:90
Dílčí skóre: 19:20, 36:30, 53:51, 68:68, 7878

K poslednímu zápasu v roce 2022 vyjeli muži Thermie do Chebu. Od začátku se nám vůbec nedařila střelba. Se špatnou úspěšností ze střední, dlouhé a dokonce i z bezprostřední vzdálenosti se muži Thermie potýkali až do druhého poločasu. Nedařila se ani střelba z čáry trestného hodu. Bylo jasné, že zápas můžou zvrátit pouze zlepšenou obranou. S přibývajícími minutami, až do konce zápasu se naše obrana stále zlepšovala. Po odehraných čtyřech čtvrtinách a dvou prodlouženích svítilo nakonec na světelné tabuli skóre 81:90 pro Thermii. Po vyčerpávajícím utkání se dvěma prodlouženími si muži Thermie vezou domů cenné vítězství.

Body: Rychnavský 29, Vitvar 24, Rysl 14, Syrový 9, Fiala 7, Václavíček 4, Šimek 2, Bárta 1