Thermia KV vs Sokol Kraslice, Jiskra Aš | 21. 1. 2023

21. 1. 2023

Začátek zápasu: 10:00:00

Výsledné skóre: Kraslice:Thermie 44:46, Thermia:Aš 81:29
Dílčí skóre:

Jak si před sezónou na VH kluby, které nepřihlásily soutěže do NRL, dohodly, hrají mezi sebou turnaje, aby hráči a hráčky neztratili celý soutěžní rok.
Tentokrát došlo k měření sil v Kraslicích a to mezi domácími, Thermii a Aší.

Kraslice: Thermia 46:44
(13:8, 22:17, 37:28)
Na obou týmech byla vidět snaha! Nevyhranost nad Thermií vítězila. Domácí tahali po většinu utkání za kratší konec a to i díky zapojení svých hráčů do týmů působících v KP. My do poločasu nestíhali v obraně, nedávali z vyložených šanci, odevzdávali soupeři mnoho jednoduchých míčů. Do druhé půlky jsme vstoupili s větším odhodláním. Což nás dovedlo až na práh vítězství. To nám ale pravidelným a důsledným střídáním nakonec nebylo souzeno. Poučením pro hráče je, že zápas musí brát vážně od první do poslední minuty.

Thermia: Aš 81:29
(12:9, 44:13, 59:25)
Ve druhém zápase již většina našich hráčů věděla co od nich trenéři požadují. Pravdou ale je, že nám to soupeř ve spoustě okamžiků ulehčoval. Přesto chci vyzdvihnout naše kluky jak k utkání přistoupili. Výrazně vytáhli obranu, zdvojovali u postranních čar, bojovali o každý míč i metr hřiště. Díky tomu se zejména ti "starší - trénující s 19tkami" dostávali k jednoduchému zakončení.
Takových utkání víc.

Poděkování patří Kraslicím a jejich trenérovi za skvělou organizaci a krásné sportovní dopoledne.