1. 3. 2024

Začátek zápasu: 18:45:00

Výsledné skóre: 58:59
Dílčí skóre:

První březnový den přijeli k utkání do Karlových Varů hráči Sokolova. Muži Thermie nastoupili šňůrou 10 bodů a tím hosty zcela zaskočili. Domácím se dařilo dobře bránit a nutit soupeře ke střelám z dálky, které sokolovší neproměňovali, ale kvůli absolutní neschopnosti domácích doskočit pod obranným košem si hosté získávali někdy i čtvrté šance na útok. V útoku se domácím dařilo hrát pick'n'roll, kdy hosté vše přebírali a díky tomu pivot mohl hrát missmatch pod košem a skórovat. Tři čtvrtiny si domácí udržovali náskok 10 bodů. Na začátku poslední čtvrtiny hosté vyrovnali a dokonce se dostali do vedení o 6 bodů. Domácím se podařilo ještě zabojovat, ale v posledním útoku už neskórovali a na tabuli svítilo skóre 58:59 pro Sokolov. Domácí může těšit, že udrželi tým Sokolova pod 60 vstřeleným body.