Dílčí skóre:

NRL U19
Thermia Karlovy Vary : BK Kladno (55:74)
V sobotu 14.9. kategorie U19 odehrála první zápas v sezóně proti Kladnu.
Domácí zápas zrovna nezačal podle našich představ. Kladno se rychle dostalo do vedení a svými rychlými útoky s lehkostí proráželi naší obranu.
První čtvrtina skončila ve prospěch soupeře s náskokem o 16 bodů pro hosty. To se však změnilo po druhé čtvrtině. Na soupeře jsme vyvinuli větší nátlak a začali je pomalu ale jistě dorovnávat. Ve třetí čtvrtině jsme prohrávali o pouhých 7 bodů a měli jsme tak možnost konečně otočit utkání v náš prospěch.
Ve poslední herní čtvrtině bylo vyrovnání takřka na dosah ruky (54:59). Domácí byli však na pokraji svých sil a začali dělat zbytečné fauly, kterých soupeři využili. Utkání skončilo ve prospěch Kladna (55:74). Chtěl bych poděkovat všem kteří dorazili podpořit náš tým. Zároveň bych chtěl vyzdvihnout výkon našeho hráče Samuela Witneyho, který se dokázal prosadit v zápase se 37 body.