6. 11. 2017

Začátek zápasu: 18:00:00

Výsledné skóre: 78:71
Dílčí skóre: 14:15 43:19 56:50

V úterní podvečer jsme vyrazili za basetballem do Mostu. Do zápasu jsme vstoupili celkem slušně a po počátečním oťukávání se soupeřem jsme na konci první čtvrtiny vedli nejmenším možným rozdílem jednoho bodu. Věděli jsem, že pokud chceme zápas dovést do vítězného konce, je třeba podstatně zabrat, zejména na útočné polovině. Druhá čtvrtina však pro nás byla velkým zklamáním, když jsme neproměnili obrovské množství lehkých pozic z bezprostřední blízkosti u koše. Soupeř toho uměl využít a našel si tak cestu k poločasovému vedení o 10 bodů. Po změně stran jsme opět přitlačili na pilu a dostali se až na rozdíl jediného koše. Po několika faulech z nezkušenosti, a následném odchodu na lavičku dvou hráčů základní pětky, nás naděje na vítězství nadobro opustila. I přesto jsme dokázali dohrát vyrovnaný zápas a kluci z lavičky předvedli, že do zápasu patřili. Příští zápas náš čeká doma v neděli 12.11.2017 od 17:00, proti Basket Academy Louny.