26. 11. 2017

Začátek zápasu: 10:00:00

Výsledné skóre: 65:87
Dílčí skóre: 15:27 38:44 55:70

V posledním víkendovém zápase jsme se utkali s Rokycany. Soupeř, hrající mimo soutěž, přijel v zásadně obměněné sestavě a posilami z Plzně, což bylo okamžitě vidět. Po našem ospalém nástupu do zápasu, jsme se dokázali znovu dostat do tempa a v těsně před koncem druhé čtvrtiny bylo vyrovnáno 38:38. Rokycanští bohužel zavládli poslední 2 minuty prvního poločasu lépe a o poločasové pauze svítilo na tabuli skóre 38:44 v jejich prospěch. Do druhé půle jsme měli jasný cíl – přitvrdit v obraně a znovu vyrovnat. Několikrát se nám podařilo vybojovat balón, ovšem v zápětí jsme ho ihned odevzdali soupeři, který nás nekompromisně trestal, a jejich vedení tak dál narůstalo. V první minutě závěrečné čtvrtiny se vyfaulovali 2 hráči základní rotace a bylo prakticky po zápase. Rokycany zaslouženě zvítězili a my utrpěli potřebnou lekci, kde vyplavaly na povrch všechny našel neduhy.

Nyní máme před sebou více jak měsíc dlouhou zápasovou pauzu. Neznamená to ovšem, že bych si dali "prázdniny". Právě naopak – začneme trénovat na plné pecky hned příští úterý a budeme se připravovat na jarní část sezóny.