28. 9. 2018

Začátek zápasu: 12:00:00

Výsledné skóre: 79:69
Dílčí skóre: 16:15 36:28 55:53

Sever Čech vyloupen!  ? ? ?
Po prvním ne zcela vydařeném zápase v Strakonicích jsme měli touhu si dnes spravit chuť. Sice jsme v Teplicích stále nastupovali ve značně oslabené sestavě, a s o tom větším zapálením a chutí vyhrát. Zápas jsme začali nekolektivním výkonem, stejně jako ve čtvrtek, ale po první čtvrtině se nám podařilo v hlavách srovnat vše potřebné a kolektivně hrát na útočné i obrané polovině, což mělo za následek mírné vedení před poločasovou přestávkou. Po změně stran nastal menší výpadek, zejména na obrané polovině a soupeř toho využil se snížení skóre na rozdíl jediného koše. Naše aktivní hra na útočné polovině soupeře dostávala pod tlak a na konci zápasu i do problému s fauly. To jsme dokázali využít a přehrávali soupeřovu lavičku v 1 na 1, zejména Josef Janů, který dominovat pod objema koši.

„Celkově jsem s výkonem borců spokojen. Stále ještě nejsme v top formě, ale věřím, že se zapojením všech hráčů do rotace půjde vše správným směrem. Nyní náš čekají dva týdne intenzivních tréninků a poté se představíme letos poprvé na domácí palubovce proti BK Baník Most. Přijďte se na nás podívat!“
-JJ-

Samozřejmě nesmí chybět komentář hráče…  ? Dnes Lukáš Kolda
Dnes v poledne jsme s U19 vyjeli na zápas do Teplic s odhodláním zahrát lepší zápas než předevčírem ve Strakonicích. První poločas se nám téměř vše dařilo. V druhém jsme polevili a Teplice vyrovnaly. Naštěstí se nám podařilo vyhrát a zápas jsme si v dobré atmosféře užili.