11. 11. 2022

Začátek zápasu: 01:00:00

Výsledné skóre: 70:55
Dílčí skóre: 20:10, 38:31, 55:36

V páteční podvečer přivítali muži Thermie tým z Chodova. Už před utkáním bylo jasné, že Chodovští budou celý zápas bránit zónovou obranou. Během první čtvrtiny se domácím jí dařilo přehrávat. Díky tomu si vytvářeli střelecké pozice, které neproměňovali tak efektivně, jak by si situace zasloužila. I přes neideální úspěšnost střelby si však vytvořili dostatečný náskok, aby si mohli zahrát i mladší hráči.
Hosté z Chodova, hrající bez několika opor, bojovali o každý míč, díky čemuž se jim podařilo přiblížit na poločasový rozdíl sedmi bodů, který ovšem Thermia připustila sérií špatných přihrávek. Tento rozdíl ale hned na začátku třetí čtvrtiny vzrostl na dvojciferný a i přes pravidelné střídání vydržel až do závěru.

Body: Pešek 26 -5x3, Vitvar 16 -2x3, Rychnavský 14 -2x3, Dufek 6, Baťa 3 -1x3, Fiala a Šimek 2, Bárta 1